18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
373, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaMadara Elza Rudzīte – otrā gudrākā piektklasniece Latvijā

Aprīlis Straupes pamatskolā bijis piedzīvojumu pilns. Visspilgtākais no tiem – 5. klases skolnieces Madaras Elzas Rudzītes dalība konkursā „Gudrs, vēl gudrāks”.

7. aprīlī 5. klases skolēni un skolotāja Elita Pakalne devās uz 3. pusfināla filmēšanu televīzijā. Grimēšana, frizūras, konkursa saspringtā gaisotne – viss bija jauns un nepieredzēts. Jau sākumā Valtera Frīdenbergs apsveica Madaru Elzu Rudzīti kā uzvarētāju, jo konkursam bija pieteikušies 370 piektklasnieki no visas Latvijas, bet konkursam atlasīti vien 36. Un vienreizējs prieks pēc 3. kārtas, kad sapratām – Madara ir ļoti pārliecināta par savām zināšanām. Uzmanīga klausīšanās, arī mērķtiecīgs risks, un pusfinālā 1. vieta.

Tā kā fināla filmēšana notika jau nākamajā dienā, 8. aprīlī, tad arī piektdien devāmies uz televīziju. Šoreiz jau ar kuplāku atbalstītāju pulku. Finālā gaisotne bija vēl saspringtāka. Arī asaras. Bet mūsu Madara piekāpās vien Rīgas 49. vidusskolas 5. klases skolniekam Naurim.

26. aprīlis – filmēšana Straupes pamatskolā. Madara filmēšanai bija izvēlējusies latviešu valodas stundu, folkloras kopu un orientēšanos.

To, kā Madarai veicās pusfinālā un finālā, ko Madara stāstīja par sevi un savu skolu, visu varēs redzēt LTV1 13. un 20. maijā plkst. 19:05 erudīcijas spēlē skolēniem „Gudrs, vēl gudrāks”
   

Elita Pakalne,
Straupes pamatskolas skolotāja


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv