31.10.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
165, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaOlimpiāžu uzvarētāju un pedagogu godināšanas pasākums ,,Melns uz balta”

Pārgaujas, Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas novadu olimpiāžu uzvarētāju un pedagogu godināšanas pasākumā ,,Melns uz balta” 26.aprīlī Priekuļu kultūras namā satikās vairāk kā 250 zinošāko un mācību priekšmetu olimpiādēs ļoti veiksmīgi startējušo skolēnu no 1. līdz pat 12. klasei, lai kopā ar novadu vadītājiem, skolu direktoriem un saviem skolotājiem svinētu uzvaru gan sākumskolas, gan latviešu valodas, gan angļu un krievu valodas, gan matemātikas, fizikas, mājturības, gan informātikas, ģeogrāfijas, ekonomikas un citās olimpiādēs, kas noritējušas visa šī mācību gada garumā.

Liels prieks par tiem skolēniem, kuri ieguvuši godalgotas vietas ne tikai starpnovadu, bet arī Vidzemes reģiona mācību olimpiādēs, kā arī tiem, kuri saņēma apliecinājumus par uzvarām vairākās olimpiādēs. No sirds sveicam. Mēs lepojamies ar visiem Jums. Pateicība arī vecākiem un skolotājiem par atbalstu, uzticēšanos un ieguldīto darbu, jo ikviens talants tikai kopā ar nopietnu darbu nes panākumus.

Pasākumā tika organizēts mini konkurss – asociāciju spēle, kurā katra novada skolēni kopā ar saviem skolotājiem centās iegūt punktus, vienādi domājot. Ja domas sakrita, bija iespējams nopelnīt punktu. Konkursā ar lielu azartu iesaistījās arī pašvaldību vadītāji un darbinieki. Tas bija aizraujoši un, jāatzīst, arī gana jautri. Pirmo vietu ieguva Līgatnes novada komanda. Jāatzīst, ka arī citu novadu skolēniem un skolotājiem bija gana līdzīgs domu lidojums, par ko, protams, milzīgs prieks.

Olimpiāžu uzvarētāji šogad dāvanās saņēma Latvijas Bankas piemiņas monētas, kā arī uzklausīja daudz labu vārdu un novēlējumu. Novadu vadītāji apliecināja cieņu un uzticēšanos, sveicot gan skolēnus, gan skolotājus, skaļi atzīstot, ka zināt kļūst aizvien stilīgāk.

Muzikālo sveicienu pasākumā sniedza Ivo Grīsniņš - Grīslis ar pavadošo grupu. Skanot aplausiem, uzslavām, mirdzot prieka asarām, un topot skaistām kopbildēm, atvadījāmies, lai tiktos atkal pēc gada ar tikpat ražīgu panākumu grozu. Lai veicas visur un vienmēr! Un lai vienmēr atliek laiks arī pašiem  pamanīt un papriecāties gan par lielajām, gan mazajām uzvarām.

Pasākumu organizēja Amatas novada apvienotā izglītības pārvalde kopā ar septiņu sadraudzības novadu pašvaldībām.  Vaicāti, kādēļ pasākumam dots nosaukums MELNS UZ BALTA, pasākuma organizētāji atzina, ka šogad olimpiādēs iegūtie punkti patiešām ir melns uz balta – tie nav ne apstrīdami, ne apšaubāmi – tas ir šī gada veikums un prieks.

Informāciju sagatavoja:
Diāna Briede,
Amatas novada pašvaldības apvienotās izglītības pārvaldes metodiķe


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv