21.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
106, pašlaik vēro: 10.

» SākumlapaDziesma – vieno un priecē!

Otrajās Lieldienās, 28. martā, Auciemmuižā pulcējās dziedātāji ikgadējā vokālā ansambļa “Laika ritmi” rīkotā koncertā “Ar dziesmu un smaidu sagaidi pavasari”. Šogad pulcējot gan senus draugus, kas Auciemmuižā viesojas ik gadu, gan jaunus dalībniekus.

Koncertu šogad kuplināja “Tieši tāpēc” no Vaives, “Mantojums” no Līgatnes, kas Cēsu apriņķa ansambļu skatē tika atzīsts kā skanīgākais ansamblis, Cēsu “Kamenes” un “Gauja”, abi kolektīvi šogad pirmo reizi viesojās Auciemmuižā, un pašmāju ansamblis “Dzīvotprieks”, un mājinieki – vokālais ansamblis “Laika ritmi”.  Skaistu, emocionālu pārsteigumu šogad koncerta laikā sagādāja Līna Krafte, meistarīgi pārvaldot saksofonu, kuru papildināja klavieru pavadījums Unas Aizgales izpildījumā.

Koncerta otrajā daļā dalībniekus priecēja un muzikālu pārsteigumu sagādāja pūtēju orķestris “Cēsis”. Koncerta dalībnieki pauda prieku par iespēju deju soļus vadīt pūtēju orķestra pavadībā, atsaucot atmiņā agrāko laiku balles, kad bez pūtēju orķestra balles nebija iedomājamas. Dagnija Pole, vokālais ansamblis “Laika ritmi” un to vadītāja Ina Aizgale saka lielu paldies pūtēju orķestrim “Cēsis” par burvīgo koncertu un svētku atmosfēras radīšanu.

Koncerta otrajā daļā katram kolektīvam bija jāsagatavo kāds priekšnesums par tēmu “pavasaris”. Ņemot vērā, ka pavasarī mostas ne tikai daba, bet palielinās arī kaķu aktivitāte, tad vairāku kolektīvu priekšnesumos tika apspēlēta kaķu rosība pavasarī.

Par iespēju koncerta otrajā daļā ciemiņus pacienāt ar vietējiem ražojumiem vokālais ansamblis “Laika ritmi”un vadītāja Ina Aizgale saka lielu paldies Lindai un Ģirtam Lāčiem, Broņislavai Čudorānei, Ivetai Kazerovskai, Anitai Zvejniecei un PKS “Straupe” par viņu dāvātajiem gardajiem ražojumiem, kas radīja īstu svētku noskaņu Lieldienās.

Šogad objektīvu iemeslu dēļ neizdevās ierasties vieniem no senākajiem “Laika ritmu” draugiem “Dziesmotajai senatnei” no Valmieras un vieniem jauniem draugiem VEF vīru vokālajam ansamblim no Rīgas, kas ļoti vēlējās sadziedāties ar mājiniekiem.  Lai ansambļiem tomēr izdotos sadziedāties, tad 28. maijā Raiskuma estrādē “Laika ritmi” ar saviem draugiem, kurus mums neizdevās dzirdēt otrajās Lieldienās Auciemmuižā, tiksies, lai kopā pieskandinātu Raiskuma estrādi!


Solveiga Ruska,
kultūras pasākumu organizatore
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv