23.10.2021, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
292, pašlaik vēro: 25.

» SākumlapaMilitārās mācības Pārgaujas novadā

Informējam, ka no 23. aprīļa līdz 27. aprīlim Pārgaujas novadā Sauszemes spēku kājnieku brigādes Kaujas atbalsta bataljons ir plānojis veikt taktiskās apmācības nodarbības starptautisko mācību “Summer shield XIII” ietvaros.

Apmācībā piedalīsies 30 karavīri pilnā kaujas ekipējumā, kā arī tiks iesaistītas militārās autotransporta un gaisa transporta (helikopteri) vienības. Tiek plānots izmantot speciālos šāvienu imitācijas līdzekļus.

Sauszemes spēku kājnieku brigādes Kaujas atbalsta bataljons apņemas nenodarīt kaitējumu īpašumiem un videi, kā arī ievērot ugunsdrošības noteikumus.

Kontaktpersona: Sauszemes spēku kājnieku brigādes majors Mārtiņš Bērziņš, tālr.: 28301823© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv