28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
50, pašlaik vēro: 12.

» SākumlapaLAD konsultāciju grafiks par elektronisko pieteikšanos platību maksājumiem

Lauku atbalsta dienests (LAD) aprīlī sniegs konsultācijas par elektronisko pieteikšanos platību maksājumiem klātienes konsultācijas pašvaldības pagastu centros un palīdzēs klien­tiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Tiem klientiem, kuriem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, būs iespēja iesniegt pieteikumus gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus un Pārgaujas novada lauku attīstības konsultanti.

Piesakoties platību maksā­jumiem elektroniski, lauksaim­niekiem ir vairāki būtiski pozitīvi ieguvumi. Palielināsies to lauksaimnieku skaits, kas platību maksājumus saņems jau oktobrī. Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) kļūdas ir iespējams novērst jau pieteikuma iesniegšanas brīdī, tas savukārt ļauj izvairīties no sankcijām. LAD ir digitalizējis visus iepriekšējā gada pieteikumus, tāpēc klientiem, kas lietos EPS pirmo reizi, ir iespēja kopēt iepriekšējā gada pieteikumus. Sistēma sniegs brīdinājumus arī gadījumos, ja klients aizmirsīs pieteikties kādam no atbalsta veidiem, kuru būs saņēmis iepriekšējos gados, kā arī neļaus pieteikt neatbilstošas platības.


Jautājumu un neskaidrību gadījumā vērsieties pie Pārgaujas novada Lauku attīstības konsultantes - Daigas Kūriņas, rakstot uz e­pastu: daiga.kurina@pargaujasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 26465544.

 

 Konsultāciju grafiks

Datums

Laiks

Pagasts

Vieta

19.04.

9.00

Raiskuma pagasts

Raiskuma pagasta pārvalde

20.04.

9.00

Stalbes pagasts

Pārgaujas novada pašvaldība

22.04.

9.00

Straupes pagasts

Straupes pagasta pārvalde© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv