28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
15, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaPar Pateicības raksta piešķiršanas kārtību barikāžu dalībniekiem

Ņemot vērā pastiprināto interesi par iespēju iegūt barikāžu dalībnieka statusu, informējam, ka Pateicības rakstu barikāžu dalībniekam piešķir par 1991. gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī par barikāžu dalībnieku morālo un materiālo atbalstīšanu. To piešķir tikai tādai personai, kas nav apbalvota ar 1991. gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi.

Ierosinājumu (aizpildītu anketu) par Pateicības raksta piešķiršanu var iesniegt jebkura persona, izņemot pašu apbalvojamo, sūtot to 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībai (Rīga, Krāmu ielā 3) vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi barikazu.muzejs@gmail.com.  Ierosinājumā jānorāda barikāžu dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, pašreizējā adrese, uz kuru nosūtīt ielūgumu, kā arī jāapraksta, ko dalībnieks ir darījis barikāžu laikā, pie kuriem objektiem atradies, vai braucis uz barikādēm individuāli vai ar kādu kolektīvu. Visas šīs ziņas tiek apkopotas 1991. gada barikāžu muzejā. Saņemtos ierosinājumus 1991. gada barikāžu dalībnieku piemiņas zīmes valde izskata triju mēnešu laikā no to iesniegšanas dienas un pieņem lēmumu par Pateicība raksta piešķiršanu vai par atteikumu to piešķirt.

Ierosinājuma pietiekuma forma pieejama šeit, kā arī Pārgaujas novada Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā Stalbē un pagastu bibliotēkās.


Pārgaujas novada pašvaldība ir saņēmusi vairākus aizpildītus ierosinājumus par Pateicības raksta piešķiršanu. Lai precizētu detaļas, ar iesniedzējiem sazināsimies personīgi. Pašvaldība nodrošinās ierosinājumu iesniegšanu apkopotā veidā. Līdz šim iesniegtās anketas 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībai tiks nogādātas 15. aprīlī.

Gadījumā, ja esat 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībai individuāli iesniedzis ierosinājumu par Pateicības raksta piešķiršanu, lūgums par to informēt sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālisti Elīnu Eleksi elektroniski elina.elekse@pargaujasnovads.lv vai pa tālruni 26368154, jo arī Pārgaujas novada pašvaldība vēlas apzināt personas, kas pieteiktas Pateicības raksta saņemšanai.

Elīna Elekse,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv