24.08.2019, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
139, pašlaik vēro: 41.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» Sākumlapa



Sumināti Pārgaujas novada sporta laureāti

Kā katru gadu, arī šogad februāra beigās suminājām sportistus par viņu iepriekšējā gada sasniegumiem pasākumā “Sporta laureāts 2015”. Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents savā uzrunā akcentēja, ka jebkura sporta disciplīna ir izaicinājums, tā ir iespēja gan sev pašam, gan citiem pierādīt, ka ir iespējams sevi pārvarēt. “Sports vieno un nojauc robežas, tas dara mūs stiprākus un labākus. Paldies sportistiem, viņu vecākiem un treneriem, ka mums ir ar ko lepoties.”

Tam pievienojās arī sporta kluba “Pārgauja” valdes priekšsēdētājs Monvids Krastiņš, papildinot, ka, redzot sporta laureātu garo sarakstu un pārstāvētās vecuma grupas, ar sportu novadā viss ir kārtībā. Monvids Krastiņš atgādināja, ka ik pa četriem gadiem norisinās Latvijas Olimpiāde, un šogad Latvijas IV Olimpiādē Valmierā Pārgaujas novads sevi pārstāvēs vairākās disciplīnās: loka šaušanā, orientēšanā, stenda šaušanā un florbolā. Noslēgumā viņš sportistiem novēlēja mērķtiecību, sportisko niknumu un gribasspēku, jo, ja tas viss būs, rezultāti neizpaliks.

Sportistu sumināšanas starppauzēs klātesošos iepriecināja, pārsteidza un iedvesmoja Greentrials ekstrēmā velo komanda ar saviem paraugdemonstrējumiem. Lepojamies, ka Pārgaujas novadā ir tik daudz sportistu, kuri ir ieguvuši augstus rezultātus ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas un pasaules mērogā. Vēlam izturību un spītību sevi pārvarēt arī turpmāk! Gaidīsim vēl vairāk sumināmo sportistu par sasniegumiem 2016. gadā.

Pārgaujas novada 2015. gada sporta laureāti un viņu sasniegumi:

Šaušanā:
sporta kluba “Mārkulīči” biedri:
Mārtiņš Gaņģis par iegūto 2.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā;
Ojārs Dālders par iegūto 2.vietu individuālā vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā un par iegūto 2.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu meža cūkas mērķi 35 m attālumā;
Lauma Zīle par iegūto 3.vietu komandas vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā un par iegūto 3.vietu komandas vērtējumā Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā;
Edgars Zeidmanis par iegūto 1.vietu individuālajā un komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā un par iegūto 3.vietu Latvijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā;
Raivis Bērziņš par iegūto 1.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā un par iegūto 3.vietu Latvijas čempionātā šaušanā skrejošu mežacūkas mērķi 50 m attālumā;
Dārta Zaļā par iegūto 1.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā;
Vilnis Jaunzems par iegūto 1.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā;
Agnese Kārkliņa par iegūto 2.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā;
Aigars Legzdiņš par iegūto 2.vietu komandas vērtējumā Baltijas čempionātā šaušanā pa skrejošu mežacūkas mērķi 35 m attālumā;
Orientēšanās sportā:
Sandra Grosberga par iegūto 12.vietu sprintā Pasaules Junioru čempionātā Norvēģijā, par iegūto 22.vietu garajā distancē Pasaules Junioru čempionātā Norvēģijā, par iegūto 20.vietu vidējā distancē Pasaules Junioru čempionātā Norvēģijā, par iegūto 2.vietu vidējā distancē Latvijas čempionātā, par iegūto 3.vietu stafetē Latvijas čempionātā, par dalību Latvijas junioru izlasē Baltijas čempionātā Latvijā, Pasaules junioru čempionātā Norvēģijā, Baltijas kausā Zviedrijā;
Kristaps Bruners par iegūto 1.vietu stafetē Latvijas čempionātā, par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas ziemas čempionātā, par dalību Latvijas jauniešu izlasē Eiropas jauniešu čempionātā Rumānijā;
Edijs Dzalbs par iegūto 1.vietu stafetē Latvijas čempionātā, par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas ziemas čempionātā, par dalību Latvijas jauniešu izlasē Pasaules skolēnu čempionātā Turcijā – iegūta 7.vieta individuālā vērtējumā un 2.vieta komandu vērtējum;
Dina Palsa par iegūto 3.vietu vidējā distancē Latvijas čempionātā, par iegūto 2.vietu orientēšanās maratonā Latvijas čempionātā, par iegūto 3.vietu stafetē Latvijas čempionātā, par iegūto 1.vietu sprintā Latvijas čempionātā, par sasniegumiem loka šaušanā, par iegūto 2.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 2.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 V posmā, par iegūto 2.vietu Klubu Kausā, par iegūto 3.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, pasaules rekords loka šaušanā Indoor flint;
Kristīne Brunere par iegūto 3.vietu orientēšanās maratonā Latvijas čempionātā, par iegūto 3.vietu stafetē Latvijas čempionāta;
Beatrise Reiziņa par iegūto 3.vietu garajā distancē Latvijas čempionātā, par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas čempionātā;
Paula Berķe par iegūto 3.vietu stafetē Latvijas čempionātā, par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas ziemas čempionātā;
Linda Rudzīte par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas ziemas čempionātā;
Renārs Šķesteris par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas čempionātā;
Madara Elza Rudzīte par iegūto 2.vietu stafetē Latvijas čempionātā;
Pirmajā Tautas sporta rīkotajā Latvijas čempionātā atlētiskajā vingrošanā:
Egīls Lobuzovs par iegūto 1.vietu junioriem;
Ivars Zieds – Ziediņš par iegūto 1.vietu senioriem 1;
Valdis Mednis par iegūto 1.vietu senioriem 2;
Ivars Oraševskis par iegūto 2.vietu senioriem 2;
Gita Hofmane par iegūto 1.vietu juniorēm;
Margita Zariņa par iegūto 1.vietu sievietēm;
Daiga Hofmane par iegūto 1.vietu seniorēm;
Olga Oraševska par iegūto 2.vietu seniorēm;
Ivanda Lāce par iegūto 1.vietu seniorēm 2;
Sanija Vestfāle par iegūto 1.vietu bērniem;
Florbolā:
Olafs Zvīnis par dalību Latvijas valsts jauniešu U- 19 izlasē un iegūto 7.vietu pasaules čempionātā;
Pauls Erenbots par dalību Latvijas valsts jauniešu U- 19 izlasē un iegūto 7.vietu pasaules čempionātā;
Biatlonā:
Baiba Bendika par iegūto 8.vietu Pasaules kausā Latvijas valsts izlases sastāvā;
Loka šaušanā bērniem līdz 12 gadiem:
Ella Elizabete Zariņa par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 1.vietu Latvijas atklātajā čempionāta telpās 2014 IFAA, par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 V posmā, par iegūto 1.vietu Baltijas valstu atklātajā čempionāta telpās 2015 IFAA, par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 VI posmā, par iegūto 1.vietu Estonian OPEN 2015 Baltijas sacensības, par iegūto 1.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās, par iegūto 1.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā 2015, par iegūto 1.vietu Klubu Kausā, par iegūto 1.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, par iegūto 2.vietu World Bowhunter Cham¬pi¬onships 2015 IFAA  Ungārijā, pasaules rekords loka šaušanā no Indor 10m;
Viva Medne par iegūto 3.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 2.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 VI posmā, par iegūto 3.vietu Klubu Kausā, par iegūto 2.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, par iegūto 5.vietu World Bowhunter Cham¬pi¬onships 2015 IFAA  Ungārijā;
Amanda Martinsone par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā;
Rebeka Šilkina par iegūto 2.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 1.vietu Latvijas atklātajā čempionātā telpās 2014 IFAA Jaunpilī, par iegūto 1.vietu Baltijas valstu atklātajā čempionātā telpās 2015 IFAA Jaunpilī, par iegūto 1.vietu Estonian OPEN 2015 Kajamaa Baltijas sacensības, par iegūto 2.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās, par iegūto 3.vietu World Bowhunter Cham-pi¬onships 2015 IFAA Ungārijā;
Samanta Zariņa par iegūto 3.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 3.vietu Latvijas jauniešu čempionātā telpās Siguldā;
Haralds Mednis par iegūto 3.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās;
Tīna Marija Zaļaiskalna par iegūto 2.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās;
Loreta Lapsiņa par iegūto 3.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās;
Loka šaušanā jauniešiem no13 līdz 17 gadiem:
Ketija Āboliņa par iegūto 2.vietu Baltijas valstu atklātajā čempionātā telpās 2015 IFAA Jaunpilī, par iegūto 2.vietu Latvijas jauniešu čempionātā telpās Siguldā, par iegūto 4.vietu Klubu Kausā, par iegūto 1.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, pasaules rekords loka šaušanā Indoor no 18m;
Kristiāns Gaspersons par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 2.vietu Latvijas atklātajā čempionātā telpās 2014 IFAA Jaunpilī, par iegūto 2.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 V posmā, par iegūto 2.vietu Baltijas valstu atklātajā čempionātā telpās 2015 IFAA Jaunpilī, par iegūto 3.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās, par iegūto 1.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā 2015, par iegūto 3.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, par iegūto 22.vietu World Bowhunter Champi¬onships 2015 IFAA Ungārijā;
Mārtiņš Kūlītis par iegūto 1.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās, 4.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, par iegūto 5.vietu World Bowhunter Champi¬onships 2015 IFAA Ungārijā;
Matīss Markuss Zariņš par iegūto 3.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto3.vietu Klubu Kausā;
Loka šaušanā pieaugušajiem:
Armands Vilisters par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 IV posmā, par iegūto 1.vietu Latvijas atklātajā čempionātā telpās 2014 IFAA Jaunpilī, par iegūto 1.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 VI posmā, par iegūto 3.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā 2015, par iegūto 1.vietu Klubu Kausā;
Muntis Mednis par iegūto 3.vietu Vibufestival 2015 Igaunijā Baltijas sacensībās, par iegūto 1.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās, par iegūto 1.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā 2015, par iegūto 11.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā; par iegūto 38.vietu World Bowhunter Champi¬onships 2015 IFAA Ungārijā;
Ketija Nēringa – Martinsone par iegūto 1.vietu Vibufestival 2015 Igaunijā Baltijas sacensībās, par iegūto 1.vietu Braslas kausā 2015 WA 3D Baltijas sacensībās, par iegūto 3.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā 2015;
Valdis Gaspersons par iegūto 9.vietu individuālā vērtējumā un 3.vietu komandu vērtējumā World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, par iegūto 3.vietu komandas vērtējumā World Bowhunter Champi¬onships 2015 IFAA Ungārijā;
Kristīne Šilkina par iegūto 3.vietu Siguldas spieķa 2014-2015 V posmā, par iegūto 1.vietu Latvijas apvidus loka šāvēju kausā 2015, par iegūto 2.vietu Klubu Kausā, par iegūto 4.vietu World Indoor Archery Championships (WIAC2015) Pērnavā, par iegūto 4.vietu World Bowhunter Champi¬onships 2015 IFAA Ungārijā;
par iegūto 2. vietu Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā 2015. gada BOCCIA čempionātā Ozolniekos
1.grupā bērni un jaunieši no 8-15 gadu vecumam ar dažādiem kustību traucējumiem:
Ginārs Āris Brinks;
Artis Priedītis;
Markuss Aršanovs;
2.grupā komanda ratiņkrēslos līdz 23 gadu vecumam:
Rudīte Putniņa;
Ralfs Remerts;
Edgars Jurkevičs;
Treneri:
Gita Timaškova, BOCCIO trenere;
Dace Eihenbauma, BOCCIO trenere;
Aija Alksne, orientēšanās sporta trenere;
Vilnis Jaunzems, stenda šāvēju treneris;
Kristīne Šilkina, loka šāvēju trenere;
Armands Vilisters, loka šāvēju treneris;
Haralds Bruņinieks, atlētu treneris.

Lai gūtu plašāku priekšstatu par pasākumu, aicinu ielūkoties fotogalerijā.

Elīna Elekse,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste