28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
25, pašlaik vēro: 11.

» Sākumlapa21 pašvaldība apvienojas iniciatīvā „Cilvēkam un videi”

Atsaucoties atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma „ZAAO” aicinājumam, 18. martā 21 Vidzemes pašvaldība ar parakstu apliecināja savu apvienošanos kopīgam darbam Latvijas simtgadei veltītajā iniciatīvā „Cilvēkam un videi”. Iniciatīva paredz apvienot vidzemnieku gudrību, idejas, resursus un darbaspēku, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem Vidzemē paveiktu 100 labus darbus vides sakārtošanas un pilnveidošanas jomā.


Parakstītā
iniciatīvā „Cilvēkam un videi”

„Iniciatīvas „Cilvēkam un videi” ietvaros aicinām paveikt nozīmīgus un lielus darbus – darbus, kas pilnveido un izdaiļo apkārtējo vidi, kā arī izglīto sabiedrību vides jautājumos. Apvienosim savas idejas, resursus un prasmīgās darba rokas, lai kopīgi dāvātu Latvijai tās 100. jubilejā skaistu Vidzemi,” aicina “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais.

Iesaistīties 100 labo vides darbu veikšanā aicina arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja Linda Pavļuta un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis. Skatīt video

Apņemšanos strādāt pie kopīgās dāvanas Latvijai šodien apliecināja Alojas, Amatas, Apes, Jaunpiebalgas, Balvu, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Kocēnu, Krimuldas, Mazsalacas, Naukšēnu, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rugāju, Salacgrīvas, Smiltenes, Valkas, Viļakas novadu un Valmieras pilsētas pašvaldība. Plānots, ka tuvākajā laikā iniciatīvai pievienosies arī Baltinavas, Līgatnes, Limbažu, Rūjienas, Saulkrastu, Strenču un Vecpiebalgas novadi.


 "ZAAO" 18. marta kopsapulces dalībnieki

Pievienoties iniciatīvai „Cilvēkam un videi”, piesakot savu darbu, ir aicināts ikviens iedzīvotājs vai iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija, uzņēmums, pašvaldība, valsts vai pašvaldības iestāde. Plašāku informāciju, kā arī iespēja pieteikt savu darbu – dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā skatiet šeit.

“ZAAO” ir pašvaldību dibināts uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus 28 novados. 2015. gadā uzņēmums saņēma Valsts vides dienesta apbalvojuma "Zaļās izcilības balva" augstāko vērtējumu.

Papildu informācija:
Līga Ivanova
Projekta „100 darbi Latvijai” koordinatore
liga@ekomedia.lv
Tālr.: 26464686© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv