18.10.2019, Piektdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?

Senioru kopas "Munsturis" pārsteigums Sieviešu dienā

Kā katru gadu, arī šogad mūsu senioru kopas "Munsturis" mēģinājumu pārsteidza Sieviešu diena.

Mūsu deju partneri iepriecināja ar nelielu humora šovu. Tā jau ir, ka "sievietes" īstais vārds nav vājums, bet viņa ir patvērums un sauļup aicinājums. Kā vīri  saka, ka uz mums raženām sievietēm stāv tautas stiprums. Pavasara  vēstnesis - tulpes, ko deju partneri dāvināja, atgādināja par visu skaisto, ziedu valdzinājums pārņēma mūsu prātus. Paldies! Gaidīsim turpinājumu, būsim maigas, saprotošas pret deju partneriem.

Senioru deju kopas "Munsturis" vārdā D.Jurciņa