24.10.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
301, pašlaik vēro: 15.

» SākumlapaPārgaujas novada pašvaldības projektu konkurss 2016

Aicinām novada iedzīvotājus piedalīties Pašvaldības projektu konkursā 2016, lai īstenotu lieliskas idejas mūsu novada attīstībai arī šajā gadā!
  
2016.gada konkursa nolikums apstiprināts 18.februāra domes sēdē (protokols Nr. 2, 4.§).  Konkursa mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmēt sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un noavada uzņēmējiem, kā arī iedrošināt novada iedzīvotājus īstenot pašu radītas idejas, kas ir būtiskas novada kopējai attīstībai ilgtermiņā.
  
Konkursā var piedalīties
biedrības vai nodibinājumi, kuru juridiskā adrese ir Pārgaujas novadā; citu biedrību un nodibinājumu teritoriālās struktūrvienības, kas darbojas Pārgaujas novadā; fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies no trīs līdz desmit vietējie iedzīvotāji. Projekts jāīsteno Pārgaujas novada teritorijā.
  
Šajā gadā konkursa nolikumā izdarītas nelielas izmaiņas – projektu konkursa ietvaros viena projekta realizācijai tiks piešķirts pašvaldības finansējums līdz 500 eiro (iepriekš 400 eiro), taču saglabājot kopējo konkursa budžetu kā iepriekš – 4 000 eiro. Tāpat šajā gadā projektu ideju iesniedzējiem projektu pieteikumu izvērtēšanas posmā būs iespējas prezentēt savu ideju klātienē projektu konkursa vērtēšanas žūrijai.
  
Konkursā tiks atbalstīti projekti divās aktivitātēs:

(1) vides un infrastruktūras sakārtošana un labiekārtošana;
(2) sabiedriski kultūras vai izglītojoši pasākumi (atbalstam šajā aktivitātē kopā paredzēti 1 000 eiro jeb 25% no kopējā projektu konkursa budžeta).
  
Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks: 2016.gada 14.marts – 2016.gada 31.marts

  
Projektu īstenošanas laiks: 2016.gada 25.aprīlis – 2016.gada 1.decembris


Vairāk par konkursa norisi un pieteikšanos uzziniet konkursa nolikumā, kas publicēts mājas lapas sadaļā PĀRGAUJAS NOVADA PROJEKTU KONKURSS 2016.

No Pašvaldības projektu konkursā 2016 realizētajām idejām arī šogad tiks noteikts labākais projekts, kas tiks pieteikts vērtēšanai gan reģionālā, gan nacionālā līmenī apvienības “Sabiedrība ar dvēseli - Latvija” ietvaros, kurā Pārgaujas novada pašvaldība kopš 2015.gada ir oficiāls biedrs (lasi šeit par dalību apvienībā 2015.gadā; lasi šeit par īstenotajiem projektiem Pārgaujas novada pašvaldības projektu konkursā 2015.gadā)

Jautājumu gadījumā par konkursa norisi, kā arī par projektu pieteikumu sagatavošanu pirms to iesniegšanas, sazināties ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Baibu Zvejnieci (t. 29353779, e-pasts: baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv).
 

Informāciju sagatavoja:
Baiba Zvejniece
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv