28.10.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
29, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaNovada uzņēmēji aicināti pašvaldībā pieteikt dalību izstādē


Tuvojoties pavasarim sākas arī gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām”, kuras šogad svinēs 19. gadskārtu un norisināsies no 20. līdz 21. maijam. Tās kļūst arvien nozīmīgākas, jo bez Vidzemes novadu uzņēmējiem, kuri veido lielu īpatsvaru pasākumā arvien vairāk piedalās uzņēmēji un amatnieki no visas Latvijas. Tā ir iespēja demonstrēt savus ražotos produktus, esošos un jaunos pakalpojumus klientiem, esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī Vidzemes reģiona iedzīvotājiem.


Arī šogad izstādē tiek aicināti piedalīties visu nozaru pārstāvji - izglītības iestādes, IT un tehnoloģiju izstrādātāji visu, kas saistīts ar mūsu ikdienu un izaugsmi.

Paralēli izstādei norisināsies Biznesa forums, kur semināros un diskusijās varēs uzklausīt priekšlikumus ar biznesu saistītām aktualitātēm, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Izstādes kodolu veido pastāvīgie dalībnieki, kuri vienmēr piedāvā arī ko jaunu, kā arī izstādē tiek aicināti jauni dalībnieki, kas līdz šim pasākumu ir vērojuši no malas, tā uzņēmumiem ir laba reklāma un arī pieredze.

Turpinot pagājušā gadā iesākto – arī Pārgaujas novada pašvaldība šogad plāno piedalīties izstādē ar novada stendu, kurā eksponēt un parādīt izstādes apmeklētājiem maksimāli visas uzņēmējdarbības nozares un uzņēmumus, kuri ir aktīvi mūsu novadā. Tāpat pašvaldība atbalstīs ikvienu amatnieku un mājražotāju, kurš plāno piedalīties Amatnieku tirdziņā izstādes laikā (zem novada tirgošanās telts), apmaksājot vajadzīgās platības.

Aicinām novada uzņēmējus būt atsaucīgiem un pieteikt savu uzņēmumu eksponēšanai kopējā novada stendā, kā arī dalībai amatnieku tirdziņā līdz 1.aprīlim, sazinoties  ar Attīstības plānošanas  nodaļas vadītāju Baibu Zvejnieci
(t. 29353779, e-pasts: baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv).

Pašvaldība novada stendā izstādē nodrošinās pārstāvjus, kas parūpēsies par ekspozīciju, tādēļ lūgums uzņēmējiem, kuri vēlas tikt eksponēti kopējā novada stendā, līdz 10.maijam, iesniegt pašvaldībā jūsu uzņēmumu raksturojošus prezentācijas materiālus (produkcija, video, bukleti, brošūras, vizītkartes, apraksti u.c.). Ja rodas jautājumi par ekspozīcijas materiāliem vai to piegādi, tad sazinieties ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Baibu Zvejnieci (kontaktinformācija norādīta augstāk).

Izmantojiet iespēju eksponēt savu uzņēmumu lielākajā uzņēmēju izstādē Vidzemē, kā arī piedalīties amatnieku tirdziņā, jo pašvaldības sniegtais finansiālais atbalsts ļauj jums to īstenot bez maksas!


Aplūko galeriju no pagājušā gada Pārgaujas novada dalības izstādē - šeit!

Tāpat jūs varat pieteikt individuāli izstādei savu uzņēmuma stendu vai dalību amatnieku tirdziņā, taču tādā gadījumā pašvaldība neveiks stenda izmaksas, kas saistītas ar dalību izstādē!

Informācija, ja plānojat pieteikt dalību paši:

Aicinām izstādes ikgadējos dalībniekus laicīgi pieteikt savu dalību izstādē un sev vēlamo platību. Pieteikumu reģistrācija ir atvērta līdz 22. aprīlim sūtot Pieteikumu – līgumu uz valmiera@chamber.lv

Sīkāka informācija par izstādi, līguma dokumentācija www.vidzemesizstade.lv

Izstādi organizē:
Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Uz tikšanos „Vidzemes uzņēmēju dienās 2016”
Juris Sleņģis
LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs
 
Informācija papildināta par novada dalību izstādē:
Baiba Zvejniece,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv