18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
360, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaStraupes kora sadziedāšanās “Madlienas balsīs”

Katram pašdarbības kolektīvam ir prieks piedalīties ne tikai Dziesmu un Deju svētkos, bet arī dažādos draudzības pasākumos kopā ar citiem kolektīviem. Šādu iespēju Straupes korim radīja diriģente Arta Zunde kopā ar savu kolēģi,  Madlienas jauktā kora diriģenti Ilzi Spranci, uzaicinot mūs 6. februārī piedalīties pasākumā “Madlienas balsis”.

Sadziedāšanās Madlienā notiek jau daudzus gadus, piedaloties koriem no tuvākas un tālākas apkārtnes. Šogad bija ieradušies dziedātāji no Suntažiem un Aizkraukles, paši madlienieši un mēs – Straupes jauktais koris. Dziedošie kolektīvi sniedza daudzveidīgu repertuāru. Koncertā skanēja gan komponistu – klasiķu, gan mūsdienu mūziķu dziesmas, gan latviešu tautasdziesmas. Noslēgumā dziedātāji apvienojās kopkorī, skandinot “Mazs bij`, tēva novadiņis” un citas koriem iemīļotas dziesmas.

Mēs esam ļoti pateicīgi savai diriģentei, kura šajā pašdarbnieku sezonā noorganizēja jau otro izbraukuma pasākumu korim. Pirms mēneša  viesojāmies Zaubē, kur mūs ļoti viesmīlīgi sagaidīja vietējais koris, pārsteidza skaistās, mājīgās kultūras nama telpas un brīnišķīgie pašdarbnieki ar saviem  priekšnesumiem. Šīs tikšanās dod iespēju koristiem biežāk uzstāties, gūt pieredzi, saliedēties kā kolektīvam,  iepazīt vienam otru, kā arī izzināt citu koru tradīcijas.

Straupes kora dalībnieku vārdā
Inta Rajecka


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv