19.02.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1048, pašlaik vēro: 27.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaPārgaujas novads veiksmīgi pārstāvēts starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2016"

“Balttour” 2016 izstādes sniedza plašu ieskatu arī Latvijas novadu tūrisma piedāvājumā. Pārgaujas novada pašvaldības tūrisma organizatore Rudīte Vasile un Pārgaujas Tūrisma informācijas punkta pārstāve Ina Mieze kopā ar vēl 9 pašvaldību pārstāvjiem strādāja Gaujas Nacionālā Parka (turpmāk – GNP) tūrisma stendā “Enter Gauja”. Stenda apmeklētāji vēlējās noskaidrot, kādi ir aktuālākie tūrisma piedāvājumi novadā, kā arī izrādīja interesi par "Stāstu krellēm" (tā ir akcija, kas sāksies 1. maijā) un "Susuriņa piedzīvojumiem GNP", kas piedāvā ceļojumu pa GNP ģimenēm ar bērniem. Daudzi “Enter Gauja” stenda apmeklētāji ar nedalītu uzmanību uztvēra informāciju par ūdens tūrisma iespējām mūsu novadā.

Izstādē piedalījās arī Pārgaujas novada tūrisma uzņēmēji Juris Leimanis un Jānis Krujelis, kuri darbojās Latvijas Kempingu asociācijas stendā. Izstādes apmeklētājus pārsteidza arī Aivara Kerliņa radošie darinājumi. Savukārt pie "Ezeriņu" stenda apmeklētāji nebeidza brīnīties par apvienotajiem laukakmeņu un metāla kalumiem.


Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Elīna Elekse© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv