18.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
321, pašlaik vēro: 9.

» SākumlapaAizvadīta Sveču diena Pārgaujas novadā

5. februārī Stalbes tautas namā Grietas Grosbergas virsvadībā norisinājās Sveču dienai veltīts pasākums. Pasākumu finansēja Pārgaujas novada pašvaldība, savukārt moderatore bija kultūras pasākumu vadītāja Madara Gasiņa.

Pirmajā pasākuma daļā bija iespēja redzēt Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra radošās grupas tēlojumu izrādē “Mazā raganiņa”, kuru režisēja Inese Kalniņa. Pēc brīnišķīgās izrādes apmeklētāji varēja gan paši iemēģināt liet sveces un mīcīt mālu, gan iegādāties rokdarbnieku darinājumus – tamborējumus, adījumus, gleznojumus, sveces, koka karotes un citas lietas.

Guna Rukšāne atklāja Bišu villainīšu izstādi, kurā varējām redzēt čaklo dūcēju papildu veikumu – glezniņas, kuras katra saime veido uz stopa uzklātā auduma pavisam nejauši, darot savu ikdienas darbu. Pēc tam uz pasākuma noslēguma daļu visi atgriezās zālē, kurā varēja turpināt baudīt dzeju, ko skaitīja Santa Jogita Emse, klavierspēli demonstrēja Kristers Briedis, bet dejas sniedza Stalbes vidusskolas skolēni un dāmu deju kopa “Papardīte”. Lai gūtu plašāku priekšstatu par pasākuma daudzpusību, aicinu ielūkoties fotogalerijā.

Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Elīna Elekse


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv