15.10.2019, Otrdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?

Integrētās audzēšanas skola aicina uz semināru par LATVĀŅU ierobežošanu

Saimniecības, uzņēmumi un iestādes Latvijas pašvaldības, kurām ir aktuāla problēma ar latvāņiem, tiek aicinātas uz semināru: "Latvāņu ierobežošana, izmantojot integrētās augu aizsardzības metodes". Seminārs notiek Eiropas Savienības Horizon 2020 pētniecības un inovāciju programmas projekta EMPHASIS ietvaros. Seminārs būs praktisks ar konkrētiem piemēriem no attiecīgajiem Latvijas novadiem, ar jaunākajām atziņām, un būtiski citādu pieeju latvāņu apkarošanas metodēs.

Semināra "Latvāņu ierobežošana, izmantojot integrētās augu aizsardzības metodes" programma pieejama šeit. Seminārs notiek trijās dienās:
  • 2. decembrī, Siguldas pagasta Kultūras namā, / Vidzeme
  • 3. decembrī, Jaunkalsnava, LVM Sēklas un stādi / Latgale un Vidzeme

Dalībnieki tiek aicināti aizpildīt pieteikuma anketu līdz 20. novembrim.