08.04.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par ārkārtējo situāciju
  ...
 • Pārgaujas novada pašvaldība atkārtoti pagarina Grantu konkursa pietikumu iesniegšanas termiņu
  Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
429, pašlaik vēro: 35.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» SākumlapaAuditori atzinīgi novērtē ZAAO attīstību un darbinieku kompetenci


Otrdien, 29.septembrī SIA ZAAO (ZAAO) strādāja
„Bureau Veritas” auditori, veicot integrētās vadības sistēmas uzraudzības auditu. Audita laikā noteikts, ka ZAAO ieviestā un uzturētā integrētā vadības sistēma atbilst starptautiskajiem standartiem LVS EN ISO 9001:2009 un LVS EN ISO 14001:2005, kas apliecina kvalitatīvu un videi draudzīgu uzņēmuma darbību.


Novērtētāji uzteica integrētās vadības sistēmas efektivitāti un darbinieku kompetenci sistēmas darbībā, atzinīgi novērtējot ZAAO gada laikā ieviestos uzlabojumus uzņēmuma attīstībā.
Auditori procesa laikā apsekoja ZAAO biroju, reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru (RAAC) “Daibe”, Cēsu EKO laukumu – biroju un autotransporta bāzi, izzinot darbības procesus RAAC teritorijā, klientu apkalpošanas ikdienas darbu, autotransporta uzturēšanu, pakalpojumu izpildes plānošanu un darbinieku zināšanas par iekšējiem procesiem, kā arī par uzņēmuma mērķiem un darbību kopumā.

Uzziņai: ZAAO bija pirmā atkritumu apsaimniekošanas komercsabiedrība Latvijā, kuras darbībā jau 2002.gadā tika izveidota, ieviesta un joprojām tiek uzturēta integrētās vadības sistēma atbilstoša starptautiskajiem kvalitātes un vides pārvaldības standartiem. 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane, SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv