23.09.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
492, pašlaik vēro: 26.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» SākumlapaPārgaujieši pierāda izturību Valmieras maratonā
        "ZAS (Ziemeļvidzemes atlētu savienība)" sporta kluba dalībnieki no Pārgaujas novada 26.septembrī piedalījās skrējienā „Valmieras maratons” apliecinādami, ka nodarbības trenažieru zālē nebeidzas tikai ar svaru cilāšanu un muskuļu spēks cieši saistās ar izturību. Vairāku gadu treniņi un rīkotās sacensības devuši pārliecību, ka  sports  palīdz pārvarēt, ne tikai distanci, bet būt labā fiziskā formā visā dzīves garumā.

      "Sportlat Tautas skrējiena" 6,2 km distancē ST grupā Gitai Hofmanei- 46. vieta, Margitai Zariņai- 87. vieta, un Daigai Hofmanei  113. vieta. Jāpiebilst, ka minētais skrējiens nedalīja vecuma grupās, kā maratona, pusmaratona un "Nike" distancēs, - vienā grupā skrēja dalībnieces no 19 gadu vecuma un vecākas. Ar ļoti  labu rezultātu "NIKE tautas skrējiena" 12,4 km distanci VN50 grupā veica Ivars Oraševskis, izcīnot 6. vietu savā vecuma grupā.

       Nākamās sacensības, jau šo sestdien Amatas novada Zaubes pamatskolā, kur sacensību dalībnieki sacentīsies vairākos spēka vingrinājumos un 1000 metru krosa distancē (sīkāk www.zas.lv).


Haralds Bruņinieks
B kategorijas fitnesa treneris, "ZAS" sporta klubs


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv