24.06.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1116, pašlaik vēro: 28.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novada svētkos būtu nepieciešama uguņošana?
» SākumlapaIespēja piedalīties video konkursā jauniešiem “Un ko TU dari?”
Jauniešu studija “BaMbuss” izsludina video konkursu jauniešiem “Un ko TU dari?”. Ja esat jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un vēlaties iepazīstināt ar savu ikdienas dzīvi, tad esat aicināti tieši Jūs piedalīties šajā konkursā.

Lai piedalītos konkursā ir jāizveido 1-3 minūšu garu video par to kāda ir Jūsu ikdiena - cik aktīvi vai tieši pretēji, pasīvi, Jūs pavadāt savu brīvo laiku, kā Jūs līdzdarbojaties savas dzīves vietas notikumos. Konkursā var piedalīties jauniešu grupas (vismaz 3 dalībnieki) kas pārstāv skolu, augstskolu, jauniešu centru, nevalstisko organizāciju u.c. Labāko video autorus apciemos JS “BaMbuss” un noorganizēs interesantu aktivitāti pēc Jūsu pašu izvēles. 

Piesakies aizpildot pieteikumu elektroniski šeit -  <http://x8.lv/videokonkurssa>. Jauniešu studija "BaMbuss" gaidīs Jūsu elektronisko pieteikuma anketu un izveidoto video līdz 30. septembrim!

Aktivitātēm līdzi sekot var sociālajos tīklos:

      

 

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv