22.09.2019, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
404, pašlaik vēro: 15.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» SākumlapaZiemeļvidzemes atkritumu apsaimniekotājs SIA "ZAAO" ir starptautisks piemērs
SIA ZAAO (ZAAO) šonedēļ uzņem Moldovas pašvaldību lēmējvaras un izpildvaras pārstāvjus, iepazīstinot ar savu pieredzi atkritumu apsaimniekošanas sistēmas izveidē, ieviešanā un attīstīšanā. Moldovas pārstāvju vizīte notiek saskaņā ar sadarbības līgumu, kurš pavasarī tika noslēgts starp ZAAO un Moldovas Republikas Reģiona attīstības un būvlietu ministrijas Ziemeļu reģiona attīstības aģentūru.

Moldovas Republikas Ziemeļu reģionā turpmākos 10 gados plānots modernizēt atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ieviešot Eiropas Savienības direktīvas, paredzot ieviest labākās pieejamās tehnoloģijas, kā arī attīstīt kopīgus projektus ar ZAAO, piesaistot ārējo finansējumu.

Šīs nedēļas vizītes laikā Moldovas Republikas viesiem tiks izrādīta atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūra, stāstīts par loģistikas sistēmu, izrādītas moderno tehnoloģiju programmas, kas palīdz nodrošināt maksimāli ērtu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu. Tāpat notiks sarunas par Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaisti sadzīves atkritumu poligona izveidē un darbības modernizēšanā. Pašvaldības pārstāvjiem tiks sniegts ieskats arī SIA "ZAAO" sabiedrības informēšanas un izglītošanas stratēģijā, ilgtspējīgas vides nodrošināšanai.


Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv