19.02.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
354, pašlaik vēro: 16.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaZiemeļvidzemes atkritumu apsaimniekotājs SIA "ZAAO" ir starptautisks piemērs
SIA ZAAO (ZAAO) šonedēļ uzņem Moldovas pašvaldību lēmējvaras un izpildvaras pārstāvjus, iepazīstinot ar savu pieredzi atkritumu apsaimniekošanas sistēmas izveidē, ieviešanā un attīstīšanā. Moldovas pārstāvju vizīte notiek saskaņā ar sadarbības līgumu, kurš pavasarī tika noslēgts starp ZAAO un Moldovas Republikas Reģiona attīstības un būvlietu ministrijas Ziemeļu reģiona attīstības aģentūru.

Moldovas Republikas Ziemeļu reģionā turpmākos 10 gados plānots modernizēt atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ieviešot Eiropas Savienības direktīvas, paredzot ieviest labākās pieejamās tehnoloģijas, kā arī attīstīt kopīgus projektus ar ZAAO, piesaistot ārējo finansējumu.

Šīs nedēļas vizītes laikā Moldovas Republikas viesiem tiks izrādīta atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūra, stāstīts par loģistikas sistēmu, izrādītas moderno tehnoloģiju programmas, kas palīdz nodrošināt maksimāli ērtu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu. Tāpat notiks sarunas par Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaisti sadzīves atkritumu poligona izveidē un darbības modernizēšanā. Pašvaldības pārstāvjiem tiks sniegts ieskats arī SIA "ZAAO" sabiedrības informēšanas un izglītošanas stratēģijā, ilgtspējīgas vides nodrošināšanai.


Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv