24.09.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
702, pašlaik vēro: 21.

» SākumlapaIkgadējais Meža konsultāciju un pakalpojumu centra seminārs
5. septembrī, sestdienā, Pārgaujas novada Stalbes Tautas namā notiks seminārs  par ūdenstilpju un to krastu apsaimniekošanu, ar praktisku ievirzi - došanos dabā uz objektiem un to apsekošanu. Semināru rīko mežzinis Raimonds Mežaks, sadarbībā ar Pārgaujas novada pašvaldību un Meža konsultāciju un pakalpojumu centru (MKPC).

       Semināri tiek rīkoti vismaz reizi gadā, jau deviņus gadus. Parasti pavasaros, kā arī nereti rudeņos - ja rodas laba izdevība. Tāda ir arī šogad, turklāt pasākums sola arī kādu īpašu, interesantu pārsteigumu. Būs iespēja iepazīties arī ar moderno "Amfilat" ūdenstilpju apsaimniekošanas tehniku.


FOTO no SIA "Amfilat" arhīva
       Nākamgad martā tiks arī atzīmēta MKPC rīkoto semināru 10. gada diena. Tā ilggadējā tradīcija attīstās un uztur interesi, jo šķetinot kādu problēmu, parasti atklājas jaunas problēmas, līdz ar to, kā izsakās Raimonds Mežaks: "nav grūti atrast interesantas tēmas".

Dalība seminārā ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Jautājumu gadījumā
zvanīt mežzinim Raimondam Mežakam, tel. 29639946.

Semināra programma pieejama šeit.

Stefānija Jančevska
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv