17.09.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
199, pašlaik vēro: 20.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» Sākumlapa



Novadnieki izcīna medaļas atlētiskās vingrošanas čempionātā
Šī gada 25.jūlijā Ropažos notika Latvijas čempionāta 3.posms atlētiskajā vingrošanā. Dalībnieki izpildīja vingrinājumus svara stieņa spiešanā guļus uz 12 atkārtojumiem, pievilkšanos un vēderpreses vingrinājumu, savukārt sieviešu dzimuma pārstāves izpildīja svara stieņa spiešanā guļus uz 12 atkārtojumiem, vēderpreses vingrinājumu un airēšanas trenažiera vilkšanu ar  laika kontroli.

Jaunieši varēja sacensties līdzās senioriem, kas centās nepadoties un vienā otrā vingrinājumā deva pārsvaru.

Rezultāti:


Pusaudžu kategorijā:
1.vieta-Uģis Liepiņš - Limbažu novads
2.vieta-Nauris Šalgūns - Kocēnu novads
3.vieta-Mareks Miķelsons - Limbažu novads

Jauniešu kategorijā:
1.vieta-Dainis Gremzda-Limbažu novads
2.vieta-Haralds Rūsis-Valmiera
Junioru kategorijā
1.vieta-Eduards Gans-Kocēnu novads
2.vieta-Egīls Lobuzovs- Pārgaujas novads
3.vieta-Edmunds Johansons-Valmiera

Vīriešu kategorijā:
1.vieta-Edijs Seleckis- Kocēnu novads
2.vieta-Krišjānis Pollāns-Krimuldas novads
3.vieta-Oskars Celmiņš-Valmiera

Senioru kategorijā līdz 49 gadiem:
1.vieta-Ivars Zieds-Ziediņš-Pārgaujas novads

Senioru kategorijā no 50 gadiem:
1.vieta-Valdis Mednis-Pārgaujas novads
2.vieta-Ivars Oraševskis-Pārgaujas novads
Sieviešu kategorijā
1.vieta-Daiga Hofmane-Pārgaujas novads

2.vieta-Sandra Stērestepe- Ropažu novads

Absolūtajā vērtējumā
Sieviešu kategorijā par atkārtotu čempioni kļuva Daiga Hofmane.
Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pirmo sešinieku veidoja sekojoši atlēti:
1.vieta-Edijs Seleckis-Kocēnu novads
2.vieta-Eduards Gans-Kocēnu novads
3.vieta-Egīls Lobuzovs-Pārgaujas novads
4.vieta- Oskars Celmiņš-Valmiera
5.vieta- Krišjānis Pollāns-Krimuldas novads
6.vieta-Haralds Rūsis-Valmiera

Sacensību organizatori izsaka pateicību Latvijas Tautas sporta asociācijas ģenerālsekretārei Gaļiņai Gorbatenkovai, Ropažu novada sporta darba organizatorei Evitai Eglājai un firmas "Amix" pārstāvim Edgaram Ostrovskim par atbalstu sacensību norisei.
Nākamajā sacensību posmā kopā ar spēka vingrinājumiem tiks iekļautas papildus vieglatlētikas  disciplīnas.

Informāciju sagatavoja:

Haralds Bruņinieks,
Sacensību galvenais tiesnesis,"Ziemeļvidzemes atlētu savienības" valdes priekšsēdētājs


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv