03.07.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
532, pašlaik vēro: 22.

» SākumlapaLaimē iespēju nakšņot Ungurmuižā divām personām!

Tūrisma maršruts Via Hanseatica izsludina konkursu: laimē iespēju nakšņot Ungurmuižā divām personām

 

KONKURSA NOTEIKUMI

1) Kļūsti par Via Hanseatica sekotāju Facebook profilā http://www.facebook.com/ViaHanseaticaLatvija un komentāru sadaļā pie ziņas par konkursu atzīmē draugus vai ģimenes locekļus, ar kuriem dosies ceļojumā!

 

2)   Paviesojies vismaz 5 no 11 norādītajiem tūrisma objektiem Pārgaujas novadā; tūrisma objektu saraksts pieejams šeit.

                                           

3)      Apmeklējuma laikā atrodi atbildes uz tūrisma objekta saimnieku sagatavotajiem jautājumiem vai izpildi minēto uzdevumu (uzdevumi atrodami tūrisma objektu sarakstā)

 

4)     Iemūžini sevi un savus ceļojuma biedrus fotogrāfijā katrā no apmeklētajiem objektiem (novērtēsim, ja būsi radošs un asprātīgs)

 

5) Līdz 2015.gada 10.augustam atsūti e-pastu uz viahanseatica@vidzeme.lv , norādot:

- savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un novadu, kurā dzīvo

- objektus, kuros paviesojies

- atbildes uz uzdotajiem jautājumiem/uzdevumiem

- fotogrāfijas no viesošanās objektos

 

Uzvarētājs tiks noteikts izlozes kārtībā jau 2015.gada 12.augustā. Laimīgā vārdu, uzvārdu paziņosim Via Hanseatica Facebook kontā, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

Papildu informācijai sazinieties, rakstot uz viahanseatica@vidzeme.lv vai Pārgaujas novada Tūrisma organizatorei uz rudite.vasile@pargaujasnovads.lv .

Pārgaujas novads ir projekta Via Hanseatica sadarbības partneris - dalību projektā koordinē Attīstības plānošanas nodaļa.

 

QR_konkurss

Konkursa organizētāji patur tiesības konkursa dalībnieku iesūtītās fotogrāfijas  izmantot publicitātes nodrošināšanai masu medijos un sociālajos tīklos!

 

VĒLAM VEIKSMI! LAI JAUKS CEĻOJUMS PĀRGAUJAS NOVADĀ UN SAULAINA VASARA!

 

Par citiem tūrisma objektiem Via Hanseatica maršrutā vari uzzināt, apmeklējot www.viahanseatica.info

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv