19.06.2019, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
594, pašlaik vēro: 19.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novada svētkos būtu nepieciešama uguņošana?
» SākumlapaAtvērto durvju diena Gunas Rukšānes stādu audzētavā
Kā ierasts, arī šogad dārznieces Gunas Rukšānes stādu audzētavā notiks Atvērto durvju diena. Tajā ikviens dārza draugs varēs aplūkot dārzu un daudzveidīgos augus, saņemt dārzkopības padomu konsultācijas, iegādāties sev ko jaunu vai vienkārši pavadīt jauku dienu dārzā.

Atvērto durvju dienās, kas notiks 21.jūnijā Pārgaujas novada, Raiskuma pagasta "Jaunrūju" mājās. Laipni gaidīts ikviens interesents!

Ziedēs peonijas, Sibīrijas īrisi un priecēs zaļais un daudzveidīgais hostu dārzs. Kā saka pati dārzniece: "Internets, žurnāli un apraksti ir laba ieta, bet vēl vērtīgāk ir visu redzēt paša acīm, aptaustīt, pajautāt un izbaudīt klātienē! Protams, mēs neliedzam interesentiem ierasties citā laikā aplūkot audzētavu, tikai iepriekš lūdzu piezvanīt lai vienotos par konkrētu laiku dārza apskatei."


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv