19.06.2019, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
681, pašlaik vēro: 23.

Vai, Jūsuprāt, Pārgaujas novada svētkos būtu nepieciešama uguņošana?
» SākumlapaIedzīvotāju aptaujas rezultāti

No 4. marta līdz 4. aprīlim Pārgaujas novada iedzīvotājiem bija iespēja atbildēt uz aptaujas jautājumu pašvaldības mājas lapā – Kādā formā vēlaties turpmāk redzēt jautājumu/ diskusijas sadaļu?

Aptaujā kopā tika saņemtas 129 atbildes. Vairāk nekā puse – 69 (53%) respondenti kā sev tīkamāko bija izvēlējušies jautājumu un atbilžu publiskošanu mājas lapā. 24 cilvēki (19%) jautājumu sadaļu labprāt saglabātu tādu pašu, kā šobrīd, kad katrs interesents atbildi uz iesūtīto jautājumu saņem individuāli. 19 iedzīvotāji (15%) norādījuši, ka vēlētos jaunu, publisku diskusiju sadaļu iedzīvotājiem (anonīmi). 14 iedzīvotāji labprāt gribētu jaunu, publisku diskusiju sadaļu, kurā būtu iespējams ielogoties ar sociālo tīklu kontiem – Twitter, Facebook, Draugiem.lv. Toties 3 cilvēki norādījuši, ka jautājumu un diskusiju sadaļa nav nepieciešama.

Paldies par aktīvo dalību aptaujas aizpildīšanā! Šomēnes aicinām atbildēt uz jautājumu – Kurā vietā būtu jānotiek pasākuma “Sakopta un videi draudzīga sēta 2015” noslēguma pasākumam “SAIMNIEKBALLE”?

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv