23.09.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
627, pašlaik vēro: 31.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» SākumlapaLīdz 6. maijam iespējams pieteikties semināram par būvniecības regulējumu un ēku atjaunošas procesu ES fondu projektos
Viens no aktuāliem jautājumiem projektu ieviešanā ir kvalitatīvs būvniecības process. Savukārt viens no būtiskākajiem jautājumiem būvniecības nozarē ir ēku energoefektivitātes uzlabošana, veicinot kvalitatīvu ēku atjaunošanu. Ievērojama daļa Latvijas dzīvojamā fonda turpina strauji novecot, un ēku tehniskais stāvoklis ar katru gadu pasliktinās. Lai informētu par prasībām būvniecības procesā un kvalitatīvu dzīvojamo ēku atjaunošanu, Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs š.g. 8. maijā, Cēsīs (Vidzemes Koncertzālē, Raunas ielā 12), organizē bezmaksas semināru par būvniecības regulējumu un ēku atjaunošanas (renovācijas) procesu ES fondu projektos.

Seminārs tiek organizēts projekta „Tehniskā palīdzība Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas centra darbībai” (Vienošanās Nr. VSID/TP/CFLA/11/03/003) ietvaros.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par būvniecības procesa regulējumu, tā piemērošanu līdz ar jaunā Būvniecības likuma stāšanos spēkā, biežāk pieļautās kļūdas dzīvojamo ēku atjaunošanā (renovācijā), aplūkojot dzīvojamo māju izmaksu salīdzinājumu, dzīvojamo māju apsaimniekošanu, ēku enerģijas patēriņa monitoringu un Liepājas pilsētas pašvaldības pieredzi dzīvojamo ēku atjaunošanā (renovācijā), kas ir veiksmīgs piemērs ēku energoefektivitātes pasākumu īstenošanā.

Pasākumā aicināti piedalīties pašvaldību un pašvaldību iestāžu darbinieki, būvnieki, būvuzraugi, ES SF projektu atbildīgās un sadarbības iestādes, kas ir iesaistīti ES finansēto projektu realizācijā.