23.09.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
477, pašlaik vēro: 25.

Kādas ir Jūsu domas par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu?
Uzskatu, ka gaidāmā reforma nav tendēta uz reģionu attīstību un nav vajadzīga
Reforma ir vajadzīga
Nav viedokļa
» SākumlapaVai laivotājam vienmēr taisnība?

Š.g. 21. aprīlī Priekuļos (viesnīcā Tigra, Veidenbauma ielā 2,) notiks praktisks komunikācijas un sadarbības treniņš „ Vai laivotājam vienmēr taisnība? ”. Seminārs tiek organizēts tiem ūdenstūrisma uzņēmējiem, kuri tiecas pēc augstiem sasniegumiem pakalpojumu efektīvas pārdošanas un klientu apkalpošanas jomās.

Seminārs mērķis ir atraktīvā un interaktīvā veidā paaugstināt ūdenstūrisma uzņēmēju kvalifikāciju veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībai, liekot uzņēmējiem „iekāpt laivotāja kurpēs” un paskatīties uz saviem sniegtajiem pakalpojumiem no klientu skatupunkta. 

Semināra darba kārtība šeit.


Dalība seminārā ir bez maksas, turklāt tā apmeklētāji saņems arī Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūta sertifikātu. Īpaši gaidām tieši ūdenstūrisma uzņēmējus, taču piedalīties aicināts ikviens interesents iepriekš piesakoties.

Seminārs ir turpinājums 2014. gada vasarā projekta Riverways ietvaros organizētajām Q-Latvia pakalpojumu kvalitātes novērtēšanas aktivitātēm, kad ūdenstūrisma uzņēmēju pakalpojumus izmantoja slepenie klienti-laivotāji. Pēc rezultātu apkopošanas, seminārs uzskatāms par Q-Latvia pasākuma otro daļu, kad, balstoties uz slepenā klienta pētījuma rezultātiem, eksperti sniegs konsultācijas uzņēmējiem, lai paaugstinātu to zināšanas veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībai.

Pieteikšanās semināram līdz 16. aprīlim pa tālruni :+371 20207092 vai rakstot uz e-pastu ei@lza.lv .

Šāda veida semināri projekta Riverways ietvaros aprīlī tiek organizēti arī Kuldīgā (14. aprīlī) un Rīgā (28. aprīlī).

Priecāsimies par Jūsu dalību un tiekamies semināros!Par projektu Riverways

Projekta RIVERWAYS ietvaros sadarbojas 39 partneri no Latvijas un Igaunijas. Lielākā daļa partneru ir pašvaldības, kuru kompetencē, galvenokārt, ietilps atpūtas vietu labiekārtošana ūdenstilpju krastos, to sakopšana un tamlīdzīgi pasākumi. Vidzemes plānošanas reģiona prioritāte projektā RIVERWAYS ir sadarbība ar Vidzemes ūdenstūrisma uzņēmējiem, izveidojot jaunu uzņēmēju un reģiona sadarbības tīklu, lai meklētu veiksmīgus risinājumus ūdenstūrisma attīstībai Vidzemē. Vairāk par projekta aktivitātēm Latvijā lasiet šeit .

Video: https://youtu.be/SXGVIh_-bDQ

Facebook: https://www.facebook.com/riverways

Oficiālā mājaslapa: http://www.upesoga.lv/index.php/LV/© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv