20.09.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
24, pašlaik vēro: 17.

» SākumlapaAicinām uzņēmējus pieteikties dalībai Vidzemes Uzņēmēju dienās!

Maijs katru gadu iezīmējas ar gada aktīvās daļas sākumu – daba atplaukst, sākās dārza darbi, vasaras darbu un aktivitāšu plānošanu, noslēdzas viens gada posms un sākas nākamais. Ikgadēji tieši maijā notiek arī Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, kas šogad norisināsies 15.-16.maijā, Valmieras Kultūras centrā.

Vēlamies informēt, ka Pārgaujas novada pašvaldība šajā gadā Vidzemes Uzņēmēju dienās piedalīsies ar novada stendu pārstāvot visas novada uzņēmējdarbības nozares. Lūgums novada uzņēmējiem no 1. - 22. aprīlim sazināties ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Baibu Zvejnieci (e-pasts: baiba.zvejniece@pargaujasnovads.lv, t. 29353779), lai vienotos par Jūsu uzņēmuma prezentēšanas iespējām izstādes ietvaros (izdales, reklāmas, video materiāli, kontaktinformācija utml.).

Tāpat lūgums amatniekiem / mājražotājiemaicinām pieteikt savu dalību Vidzemes Uzņēmēju dienu ietvaros notiekošajā AMATNIEKU tirdziņā, sazinoties ar Attīstības plānošanas nodaļas speciālisti Rudīti Vasili līdz 15.aprīlim (e-pasts: rudite.vasile@pargaujasnovads.lv, t. 29464946).

Izdevumus par novada stendu izstādē, kā arī  par novada uzņēmēju dalību amatnieku tirdziņā (iepriekš saskaņojot) segs Pārgaujas novada pašvaldība.

Ikviens novada uzņēmējs laipni aicināts pieteikt dalību izstādē arī neatkarīgi no novada, kā arī apmeklēt šo lielāko daudznozaru izstādi Vidzemē, kas norisināsies Valmierā no 15.-16.maijam!

Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas ar to, ka spēj dzīvot līdzi laikam un kaut ierastais izstādes formāts, tas tomēr ir dzīvotspējīgs jau 18.gadu pēc kārtas. Izstāde ir spējusi sevi pierādīt ilgtermiņā un ieguvusi gan lielu, gan mazu uzņēmēju uzticību, kas piedalās izstādē ikgadēji. Tieši pateicoties uzņēmējiem un viņu ieguldītam darbam izstāde ir spējusi ikgadēji parādīt jaunākos produktus, pakalpojumus, izstrādājums gan kā potenciālajiem sadarbības partneriem, gan kā Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. Tāpat izstādē nemainīgi ir bijusi informācija par izglītības iestāžu piedāvājumu, apdrošinātāju piedāvājumiem, medicīnas u.c. pakalpojumiem. Aicinām izstādes ikgadējos dalībniekus laicīgi pieteikt savu dalību izstādē, lai varētu izvēlēties sev vēlamo vietu un platību!

Pamatvērtības „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2015” ir nemainīgas – būs iespēja ieraudzīt gan zināmus dalībniekus ar jauniem produktiem, gan jaunus dalībniekus. Nozares būs visdažādākās – sākot ar ražošanas uzņēmumiem, beidzot ar pakalpojumiem un amatniecību. Tāpat arī sava izstādes daļa tiek atvēlēta dažādām aktivitātēm ģimenēm, vēl jo vairāk tāpēc, ka 15.maijs ir Vispasaules Ģimenes diena!

Izstādes ikgadējais atbalstītājs ir Valmieras pilsētas pašvaldība.

Savu dalību atsevišķi no novada stenda varat pieteikt:
valmiera@chamber.lv
vai pa telefonu: 28625443.

Sīkāka informācija: www.vidzemesizstade.lv

Uz tikšanos „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2015”!