06.07.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
336, pašlaik vēro: 27.

» SākumlapaPiedalies Zemes stundā!
Šogad arī Pārgaujas novada pašvaldība piedalīsies Pasaules Dabas Fonda aizsāktajā akcijā “Zemes stunda”, kura ir pasaulē lielākā  vides aizsardzībai veltītā kustība.

Arī Tu vari pierādīt, ka Tev rūp mūsu planēta un vide, kurā dzīvojam, tāpēc aicinām pievienoties akcijai un 28. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 uz stundu izslēgt gaismu savā istabā, mājā, darba vietā. Arī Pārgaujas novada pašvaldība iespēju robežās uz stundu izslēgs ielu un publisko iestāžu apgaismojumu.

Turpini katru stundu un katru dienu domāt un rīkoties videi draudzīgi! Piemēram, siltini māju un taupi enerģiju; brauc ar sabiedrisko transportu un riteni; ja brauc ar auto - izvēlies ekonomisku mašīnu; izvēlies vietējo, sezonai atbilstošu un ekoloģiski audzētu pārtiku.

Pirmo reizi Zemes stunda notika Austrālijā 2007. gadā. Katru gadu Zemes stundas dalībnieku skaits pieaug, 2014. gadā Zemes stundā piedalījās jau 162 valstis un 7000 pilsētas. Latvijā 2014. gadā piedalījās 44 pašvaldības, tostarp visas lielākās Latvijas pilsētas.

Informācija par publiskajiem Zemes stundas pasākumiem – zemesstunda.lv


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv