25.08.2019, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1686, pašlaik vēro: 42.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» SākumlapaPašvaldība ar Zivju fonda atbalstu iegādājusies kvadraciklu

Zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsadzības pasākumi, ko veic valsts vai pašvaldības iestādes, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība” ietvaros Pārgaujas novada pašvaldība īstenojusi projektu “Kvadracikla iegāde zivju resursu aizsardzībai pašvaldības teritorijā esošajās ūdenstilpēs”.

Kvadracikls iegādāts, lai nodrošinātu daudz efektīvāku zivju resursu aizsardzības pasākumu norisi pašvaldībā esošajās ūdenstilpēs. Šāda kvadracikla iegāde ir ieguldījums pašvaldības darbā, lai nodrošinātu: operatīvu ezeru un upju aizsardzību un apsaimniekošanu; malu zvjeniecības mazināšanu un izskaušanu, zivju resursu saglabāšanas nolūkos; regulāru pārbaužu veikšanu uz ūdens, licenzētas zvejas kontrolēšanai; kontroli un uzraudzību, lai noteiktu ūdenstilpju vietas, kurās nelegāli tiek ievadīta kanalizācija vai cita veida piesārņojums.

Lai sekmētu zivju resursu aizsardzību, kvadraciklu ar speciālu aprīkojumu plānots izmantot arī ziemas sezonā. Kvadracikls nodrošinās daudz ērtāku piekļuvi vietās, kur ikdienā kontrolētājiem ir sarežģīti piekļūt ar cita veida transportlīdzekļiem, to iespējams izmantot arī sabiedriskajā satiksmē.

Projekta kopējās izmaksas ir 7 845.00 EUR, no kuriem 25.01 % līdzfinansē pašvaldība. Kvadracikla iegāde ir jau otrais projekts, kuru pašvaldība realizējusi Zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsadzības pasākumi, ko veic valsts vai pašvaldības iestādes, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība” 2014.gada ietvaros.
 
                                                                 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv