18.08.2019, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Saimniekballe
    17. augustā Ungurmuižā notiks Saimniekballe ...
  • Pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma "Rozulas skola" izsole
    Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atklātu atkārtotu (otro) mutisku izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.....
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
321, pašlaik vēro: 22.

Vai esat apmierināts/-a ar šīs vasaras laikapstākļiem?
» Sākumlapa



Norisinājies Vecgada kauss
Noslēgušās sacensības "Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus uz 8. atkārtojumiem". Sacensības notika Pārgaujas novada Auciemmuižas tautas namā, pulcējot 50 sacensību dalībniekus no vairākiem novadiem.Visās vecuma un dzimuma kategorijās notika spraiga cīņa.

Bērnu kategorijā pirmo vietu izcīnīja Sanija Krista Vestlāle no Auciema, Ervīns Čepjolkins no Valmieras, otrā vieta Gatim Tumulim no Stalbes.


Pusaudžu kategorijā :
1. Dainis Gremzda-Limbaži

2. Artūrs Solovjovs-Limbaži
3. Vladislavs Grigorjevs-Cēsu 2.pamatskola

Jauniešu kategorijā:

1. Elvijs Armfelds- Priekuļi
2. Rihards Breicis-Valmiera
3.
Andris Spricis-Priekuļi

Junioru kategorijā:

1. Eduards Gans- Kocēni
2. Roberts Priedītis-Valmiera
3. Edmunds Johansons-Valmiera

Vīriešu kategorijā :
1. Edijs Seleckis –Valmiera
2.
Mārtiņš Orskis-Kocēni
3. Leonardo Bērziņš-Valmiera

Senioru kategorijā 1.grupā:
1. Andis Priedītis-Valmiera

Senioru otrajā kategorijā:
1. Dailis Lazdiņš- Valmiera
2. Ivars Oraševskis-Auciems

Sieviešu kategorijā :

1.
Gita Hofmane-Auciems

2.
Margita Zariņa-Auciems
3. Linda Dūmiņa-Auciems

Seniorēm sievietēm:
1.Olga Oraševska-Auciems

2.Daiga Hofmane-Auciems

3.Ivanda Lāce-Auciems

Absolūti labākie pirmie seši vīriešu kategorijā
1.Edijs Seleckis-132,5 kg(koef.98,75)-Valmiera

2.Mārtiņš Orskis-130 kg(koef.79,91)-Kocēni

3.Leonardo Bērziņš-100 kg(koef.78,23)-Valmiera

4.Ģirts Mednis-115 kg (koef.76,02)-Valka

5.Rinalds Āboltiņš-110 kg(koef.73,16)-Kocēni

6. Roberts Priedītis-100 kg(koef.67,29)-Valmiera

Sieviešu kategorijā pirmās trīs labākās vietas:
1.Gita Hofmane-47,5 kg(koef.48,84)-Auciems

2.Olga Oraševska-47,5 kg(koef.47,59)-Auciems

3.Margita Zariņa-37,5 kg(koef.43,52)-Auciems

Paldies sacensību sponsoriem un atbalstītājiem - Pārgaujas novada pašvaldībai, Latvijas Tautas Sporta asociācijai, Latvijas Dzelzsceļam un firmai www.SPL.LV

Sacensību galvenais tiesnesis                                       
Haralds Bruņinieks



© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv